Boston po 141 latach usuwa posąg niewolnika klęczącego przed Lincolnem!

We wtorek rano usunięto bostoński posąg przedstawiający zniewolonego mężczyznę, klęczącego pod prezydentem Abrahamem Lincolnem.

Read More

Kamala Harris zaszczepiła się jako kolejna przed kamerami. “Wzywam wszystkich do zaszczepienia się” – WIDEO

Harris po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Moderna w United Medical Center, co było transmitowane w trzech sieciach kablowych, zachęcała wszystkich do otrzymania szczepionki.

Read More

Stop z tym Szaleństwem! Przegrałeś Wybory! NY Post ostro krytykuje Trumpa.

New York Post opublikował wczoraj swoją opinię na temat Donalda Trumpa, krzyczącego od wielu tygodni o oszustwach wyborczych.

Read More

Trump chce kary dla prokuratora generalnego Michigan – poszło o fałszerstwa wyborcze!

Prezydent Donald Trump wezwał do ukarania prokuratora generalnego Michigan, Dany Nessel, po tym jak ogłosiła, że ​​stan Michigan będzie nakładał sankcje na prawników, którzy celowo przedstawiali zarzuty oszustwa wyborców.

Read More

Trump przeciw, a nawet za?! Pakiet gospodarczy przyjęty. Ile dostaną Amerykanie?

21 grudnia Kongres Amerykański przegłosował pakiet gospodarczy z powodu pandemii COVID-19 warty 900 miliardów dolarów. Zawiera on transfery pieniężne dla Amerykanów w wysokości 600 dolarów.

Read More

Ostatnia szansa Trumpa – Czy Pence odmieni wynik wyborów 6 stycznia?

6 stycznia Izba i Senat spotkają się, aby je policzyć. Zgodnie z 12. poprawką, Mike Pence jest konstytucyjnie zobligowany do przewodniczenia wspólnej sesji Kongresu, która wykona to zadanie…

Read More

Trump ma niezbity DOWÓD na fałszerstwo wyborcze?! Jest tylko jeden problem…

Prezydent Donald Trump po raz kolejny odniósł się do wyników wyborów prezydenckich 2020 w Stanach

Read More

Joe Biden odpowiedział na list Andrzeja Dudy – znamy treść listu!

Niedawno (14 grudnia) Prezydent Andrzej Duda napisał list gratulacyjny do prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Joe Biden. Przyszły prezydent USA odpowiedział na ten list.

Read More

Nowa odmiana wirusa groźniejsza niż zakładano? Co ze szczepionką?

Michael Worobey, biolog z University of Arizona, widział ponad 100 000 różnych szczepów wirusa wywołującego Covid-19, ale kiedy zobaczył nowy wariant z Wielkiej Brytanii, zauważył coś innego.

Read More

Szczepionki przestaną działać na zmutowanego wirusa? Trwają testy!

Firmy Pfizer i Moderna zaczęły testować swoje szczepionki na koronawirusa, aby sprawdzić, czy działają przeciwko nowej zmutowanej wersji wirusa, znalezionej niedawno w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Read More