Trump i Biden zaszczepią się przed kamerami!

Urzędnik Białego Domu powiedział w poniedziałek, że prezydent Donald Trump jest skłonny przyjąć szczepionkę na COVID-19 na żywo w telewizji.

„Prezydent wyraził wcześniej chęć zrobienia wszystkiego, co zdaniem ekspertów jest najlepszą drogą, jeśli chodzi o wzbudzanie zaufania do szczepionek”.

słowa anonimowego Urzędnika Białego Domu

Oprócz niego każdy żyjący były prezydent USA – Jimmy Carter, Bill Clinton, George W. Bush i Barack Obama – powiedzieli w zeszłym tygodniu, że również się zaszczepią i to sfilmują, aby Amerykanie mogli mieć do niej większe zaufanie.

Oczywiście, najpierw szczepionka musi zostać uznana ze bezpieczną i zostać podana priorytetowym grupom. Potem prezydent Bush stanie w kolejce po swoją szczepionkę i chętnie zrobi to przed kamerami.

Freddy Ford, główny doradca Georga W. Busha

Prezydent-elekt Joe Biden przyznał, że “Gdy tylko dr Fauci zadeklaruje, że mamy bezpieczną szczepionkę, wezmę ją”:

Jak widać, głowy USA wyraziły chęć do wzięcia szczepionki na żywo, o ile będzie ona uznana za bezpieczną, w celu ukazania swej ufności nauce. Mam świetny pomysł – niech polscy politycy z premierem Morawieckim i ministrem Niedzielskim na czele także się zaszczepią na oczach Polaków i dodatkowo szczepionka taka powinna być otworzona komisyjnie i jej skład potwierdzony laboratoryjnie. Oczywiście w skład takiej komisji powinni wchodzić szczepionkowi sceptycy, np. z organizacji “STOP NOP”. Czy nie zwiększyłoby to zaufania Polaków do szczepionki i polityków? Oceńcie sami.

żródło – DailyWire

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.