Trump ma niezbity DOWÓD na fałszerstwo wyborcze?! Jest tylko jeden problem…

Prezydent Donald Trump po raz kolejny odniósł się do wyników wyborów prezydenckich 2020 w Stanach Zjednoczonych. Tym razem powiadomił, że jest w posiadaniu niezbitego i ostatecznego dowodu na fałszerstwo wyborcze. Jednak, jak sam twierdzi, problemem tkwi w braku kooperacji ze strony Sądu Najwyższego, który nie chce rozpatrzyć tego dowodu, tłumacząc się brakiem podstawy prawnej wnioskodawcy do wniesienia sprawy.

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych był całkowicie niekompetentny i słaby w sprawie masowego oszustwa wyborczego, które miało miejsce podczas wyborów prezydenckich w 2020 roku. Mamy niezbity DOWÓD, ale oni nie chcą tego zobaczyć – Nie ma “podstawy”, mówią. Jeśli mamy skorumpowane wybory, nie mamy kraju!

Tłumaczenie tweeta prezydenta Donalda Trumpa

Oczywiście jest to aluzja do odrzuconego pozwu stanu Teksas popartego przez 17 prokuratorów stanowych i Donalda Trumpa o unieważnienie wyniku wyborów w czterech kluczowych stanach (Georgia, Michigan, Pensylwania i Wisconsin), które przesądziły o zwycięstwie Joe Bidena.

Krytycy Trumpa wskazują, że po raz kolejny rzuca pustymi oskarżeniami i nie prezentuje żadnych poważnych dowodów, a jego pretensje wobec Sądu Najwyższego są bezpodstawne.

Co ciekawe, nawet Ambasador Mosbacher przyznała wywiadzie dla Polsat News, że według informacji, którymi ona dysponuje to wybory były uczciwe i wygrał je Joe Biden.

Wybory wygrał Joe Biden. Wygrał głosowanie w Kolegium Elektorskim. W odniesieniu do poszczególnych stanów, tego czy liczenie głosów było uczciwe – w większości przypadków myślę, że tak. Nie mam informacji, jakimi dysponuje prezydent Trump i mam wiele szacunku dla prezydenta Trumpa. Wiem, że był bardzo głęboko rozczarowany, ale połowa Stanów Zjednoczonych jest z prezydentem Trumpem. Odpowiadając jednak, kto będzie prezydentem 20 stycznia – będzie nim Joe Biden.

Georgette Mosbacher

Wynik wyborów wydaje się być przesądzony chyba, że prezydent Trump naprawdę jest w posiadaniu niezbitego dowodu i uda się mu go zaprezentować w Sądzie Najwyższym. Jednak w taki rozwój sytuacji (na nieszczęście zwolenników Trumpa) większość specjalistów głęboko wątpi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.