Kamala Harris zaszczepiła się jako kolejna przed kamerami. “Wzywam wszystkich do zaszczepienia się” – WIDEO

Foto: screen, The Guardian

Senator Kamala Harris przyjęła we wtorek szczepionkę na COVID-19. Harris po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Moderna w United Medical Center, co było transmitowane w trzech sieciach kablowych, zachęcała wszystkich do otrzymania szczepionki.

Chcę zachęcić wszystkich do zaszczepienia się. Jest to stosunkowo bezbolesne, przebiega naprawdę szybko. Jest to bezpieczne. Chodzi o ratowanie życia. Dosłownie chodzi o ratowanie życia. Ufam naukowcom i to naukowcy stworzyli i zatwierdzili tę szczepionkę. Dlatego wzywam wszystkich, gdy nadejdzie wasza kolej, zaszczepcie się. Chodzi o uratowanie życia, życia członków rodziny i społeczeństwa.

Kamala Harris

Harris podzieliła się również informacją o zaszczepieniu się na swoim Twitterze:

Tłumacz.: “Dziś otrzymałam szczepionkę na COVID-19. Jestem niesamowicie wdzięczna naszym pracownikom służby zdrowia, naukowcom i badaczom, którzy sprawili, że ten moment mógł nadejść. Kiedy będziesz w stanie przyjąć szczepionkę, weź ją. Chodzi o ratowanie życia.”

Natomiast samo nagranie zabiegu możecie obejrzeć poniżej:

Jak widzimy, coraz to kolejni politycy decydują się na zaszczepienie się, w dodatku przed kamerami, co ma zachęcić społeczeństwo do zaufania nowoopracowanym szczepionkom na COVID-19. Aczkolwiek wśród części sceptyków szczepień pojawiają się głosy, że transmitowane szczepienia są aranżowane medialnie, a w szczepionkach znajduje się tak naprawdę sól fizjologiczna, czy też witaminy. Dlatego może warto byłoby rozważyć otwieranie szczepionek komisyjnie i potwierdzanie ich składu laboratoryjnie przy udziale właśnie tych sceptyków. To z pewnością rozwiałoby wiele wątpliwości.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.