Trump przemówił po przerwie! – Twitter i Facebook “popełnili katastrofalny błąd”!

Foto: Screenshot, YouTube/DonaldTrump

Prezydent Donald Trump przemówił ponownie po dłuższej przerwie. Trump odniósł się do pytań o szturmu na Kapitolu i potępił masową cenzurę Big Tech-u (Twitter, Facebook, Google, Apple), której sam doświadczył, jako „katastrofalny błąd” i wielokrotnie wzywał do zaprzestania przemocy (film poniżej). Trump m.in. powiedział:

„Myślę, że Big Tech robi straszną rzecz dla naszego hrabstwa i dla naszego kraju i wierzę, że będzie to dla nich katastrofalny błąd. Dzielą i poróżniają i pokazują coś, co przewidywałem od dawna. Przewidywałem to od dawna i ludzie nie reagowali na to. Ale myślę, że Big Tech popełnił straszny błąd i bardzo, bardzo zły dla naszego kraju. A to prowadzi innych do tego samego. I powoduje wiele problemów i wiele niebezpieczeństw. Duży błąd – nie powinni tego robić. Kiedy to robią, zawsze jest coś przeciwnego. Nigdy nie widziałem takiej złości, jaką widzę teraz, i to jest straszna rzecz – straszna rzecz. I zawsze musisz unikać przemocy ”.

Prezydent Donald Trump

Tłumaczenie: P: „Jaka jest twoja rola w tym, co wydarzyło się na Kapitolu? Jaka jest twoja osobista odpowiedzialność?”

Prezydent Trump: „Jeśli przeczytasz moje przemówienie … ludzie pomyśleli, że to, co powiedziałem, było całkowicie właściwe”.

1 thought on “Trump przemówił po przerwie! – Twitter i Facebook “popełnili katastrofalny błąd”!

  1. To nie prezydent USA jest niebezpieczny tylko właściciele Facebooka,Tweetera i Youtouba. To oni stanowią bezpośrednie zagrożenie dpa demokracji. Firmy te powinna byč podzielone.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.