Trump: Wolność słowa jest atakowana jak nigdy dotąd! To się zemści na Bidenie.

Foto: screenshot, YouTube/TheSun

We wtorek, w swoim pierwszym publicznym przemówieniu po szturmie na Kapitol Stanów Zjednoczonych, Trump w przygranicznym mieście w Teksasie po raz pierwszy poruszył kilka głośnych kwestii. Powiedział m.in. o postępowaniu w sprawie impeachmentu przeciwko niemu, incydencie z zeszłego tygodnia oraz wezwania do powołania się na 25. poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, w której członkowie jego gabinetu mogą go usunąć.

Prezydent USA Donald Trump powiedział, że „wolność słowa jest atakowana jak nigdy przedtem”, dodając, że „teraz jest czas na uzdrowienie naszego narodu”. Ponadto powiedział, że nie niepokoi go możliwość usunięcia go ze stanowiska w wyniku 25. poprawki konstytucji.

Słowa Donalda Trumpa odnoszą się oczywiście do ostatnich zdarzeń, w których to jego profile na wielu mediach społecznościowych zostały zablokowane, w tym na Facebooku, Twitterze, czy YouTubie.

Tłumaczenie: Prezydent Trump: „Wolność słowa jest atakowana jak nigdy dotąd. 25. poprawka jest dla mnie zerowym ryzykiem, ale wróci, by prześladować Joe Bidena i administrację Bidena. Zgodnie z wyrażeniem uważaj czego sobie życzysz”.

1 thought on “Trump: Wolność słowa jest atakowana jak nigdy dotąd! To się zemści na Bidenie.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.