Ostatnie przemówienie Prezydenta Donalda Trumpa – wspomniał o Polakach.

Screen: YouTube/WhiteHouse

Prezydent Donald Trump wygłosił swoje pożegnalne przemówienie. Tłumaczenie treści przemówienie w całości poniżej video.

“Moi drodzy Amerykanie: Cztery lata temu podjęliśmy wielki narodowy wysiłek, aby odbudować nasz kraj, odnowić jego ducha i przywrócić lojalność tego rządu wobec jego obywateli. Krótko mówiąc, podjęliśmy misję, aby ponownie uczynić Amerykę wielką – dla wszystkich Amerykanów.

Kończąc swoją kadencję jako 45 Prezydenta Stanów Zjednoczonych, stoję przed Wami naprawdę dumny z tego, co razem osiągnęliśmy. Zrobiliśmy to, po co tu przyjechaliśmy – i wiele więcej.

W tym tygodniu inaugurujemy nową administrację i modlimy się o jej sukces w zapewnianiu Ameryce bezpieczeństwa i dobrobytu. Składamy najlepsze życzenia, ale też chcemy, żeby im się powiodło – bardzo ważne słowo.

Chciałabym zacząć od podziękowania tylko kilku niesamowitym ludziom, którzy umożliwili naszą niezwykłą podróż.

Najpierw chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za miłość i wsparcie naszej wspaniałej Pierwszej Damy Melanii. Pozwólcie, że podzielę się także moim najgłębszym wdzięcznością dla mojej córki Ivanki, mojego zięcia Jareda oraz Barrona, Dona, Erica, Tiffany’ego i Lary. Wypełniasz mój świat światłem i radością.

Chcę także podziękować wiceprezydentowi Mike’owi Pence’owi, jego wspaniałej żonie Karen i całej rodzinie Pence.

Dziękuję również mojemu szefowi sztabu, Markowi Meadowsowi; oddani członkowie personelu Białego Domu i gabinetu; i wszyscy niesamowici ludzie w naszej administracji, którzy włączyli swoje serce i duszę w walkę o Amerykę.

Chciałbym również poświęcić chwilę, aby podziękować naprawdę wyjątkowej grupie ludzi: tajnym służbom Stanów Zjednoczonych. Moja rodzina i ja na zawsze będziemy w twoim długu. Wyrażam również głęboką wdzięczność wszystkim w Biurze Wojskowym Białego Domu, zespołom Marine One i Air Force One, każdemu członkowi Sił Zbrojnych oraz stanowym i lokalnym organom ścigania w całym kraju.

Przede wszystkim chcę podziękować Amerykanom. Służenie jako Wasz Prezydent to zaszczyt nie do opisania. Dziękuję za ten niezwykły przywilej. I tak właśnie jest – wielki przywilej i wielki zaszczyt.

Nigdy nie wolno nam zapominać, że chociaż Amerykanie zawsze będą mieli nieporozumienia, jesteśmy narodem niesamowitych, przyzwoitych, wiernych i kochających pokój obywateli, którzy wszyscy chcą, aby nasz kraj prosperował i prosperował oraz odnosił wielkie sukcesy i dobre. Jesteśmy naprawdę wspaniałym narodem.

Wszyscy Amerykanie byli przerażeni atakiem na nasz Kapitol. Przemoc polityczna jest atakiem na wszystko, co cenimy jako Amerykanie. Nigdy nie można tego tolerować.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy zjednoczyć się wokół naszych wspólnych wartości i wznieść się ponad partyzanckie urazy i wykuć nasze wspólne przeznaczenie.

Cztery lata temu przyjechałem do Waszyngtonu jako jedyny prawdziwy outsider, który kiedykolwiek wygrał prezydenturę. Nie spędziłem swojej kariery jako polityk, ale jako budowniczy, patrząc na otwarte sylwetki nieba i wyobrażając sobie nieskończone możliwości. Pobiegłem na prezydenta, ponieważ wiedziałem, że w Ameryce są nowe gigantyczne szczyty, które tylko czekają na skalowanie. Wiedziałem, że potencjał naszego narodu jest nieograniczony, dopóki stawiamy Amerykę na pierwszym miejscu.

Więc zostawiłem za sobą swoje poprzednie życie i wkroczyłem na bardzo trudną arenę, ale mimo wszystko arenę, z wszelkiego rodzaju potencjałem, jeśli zostanie odpowiednio wykonana. Ameryka dała mi tak wiele i chciałem coś dać w zamian.

Razem z milionami ciężko pracujących patriotów z całej tej ziemi zbudowaliśmy największy ruch polityczny w historii naszego kraju. Zbudowaliśmy też największą gospodarkę w historii świata. Chodziło o „America First”, ponieważ wszyscy chcieliśmy ponownie uczynić Amerykę wielką. Przywróciliśmy zasadę, że naród istnieje, aby służyć swoim obywatelom. Nasz program nie dotyczył prawicy ani lewicy, nie dotyczył republikanów czy demokratów, ale dobro narodu, a to oznacza całego narodu.

Dzięki wsparciu i modlitwie narodu amerykańskiego osiągnęliśmy więcej, niż ktokolwiek przypuszczał, że to możliwe. Nikt nie pomyślał, że możemy się nawet zbliżyć.

Przeszliśmy największy pakiet obniżek podatków i reform w historii Ameryki. Obcięliśmy więcej przepisów zabijających pracę niż jakakolwiek administracja kiedykolwiek wcześniej. Naprawiliśmy nasze zerwane umowy handlowe, wycofaliśmy się z okropnego partnerstwa transpacyficznego i niemożliwego porozumienia klimatycznego z Paryża, renegocjowaliśmy jednostronną umowę z Koreą Południową i zastąpiliśmy NAFTA przełomową USMCA – to jest Meksyk i Kanada – umowa, która się udała bardzo bardzo dobrze.

Ponadto, co bardzo ważne, nałożyliśmy na Chiny historyczne i monumentalne cła; zawarł świetną umowę z Chinami. Ale zanim atrament wysechł, my i cały świat zostaliśmy dotknięci wirusem chińskim. Nasze stosunki handlowe szybko się zmieniały, miliardy dolarów napływały do ​​USA, ale wirus zmusił nas do pójścia w innym kierunku.

Cały świat ucierpiał, ale Ameryka osiągnęła lepsze wyniki ekonomiczne niż inne kraje dzięki naszej niesamowitej gospodarce i ekonomii, którą zbudowaliśmy. Bez fundamentów i stóp nie udałoby się to w ten sposób. Nie mielibyśmy jednych z najlepszych liczb, jakie kiedykolwiek mieliśmy.

Uwolniliśmy również nasze zasoby energii i staliśmy się największym na świecie producentem ropy i gazu ziemnego. Kierując się tą polityką, zbudowaliśmy największą gospodarkę w historii świata. Ponownie pobudziliśmy tworzenie miejsc pracy w Ameryce i osiągnęliśmy rekordowo niskie bezrobocie wśród Afroamerykanów, Amerykanów pochodzenia latynoskiego, Amerykanów pochodzenia azjatyckiego, kobiet – prawie wszystkich.

Dochody poszybowały w górę, zarobki wzrosły, przywrócony został amerykański sen, a miliony ludzi zostały wyrwane z biedy w ciągu zaledwie kilku krótkich lat. To był cud. Giełda ustanawiała jeden rekord po drugim, osiągając 148 szczytów giełdowych w tym krótkim okresie i podniosła emerytury i emerytury ciężko pracujących obywateli w całym kraju. 401 (k) są na poziomie, na którym nigdy wcześniej nie były. Nigdy nie widzieliśmy takich liczb, jak widzieliśmy, a to przed pandemią i po pandemii.

Odbudowaliśmy amerykańską bazę produkcyjną, otworzyliśmy tysiące nowych fabryk i przywróciliśmy piękne sformułowanie: „Wyprodukowano w USA”.

Aby polepszyć życie pracujących rodzin, podwoiliśmy ulgę podatkową na dzieci i podpisaliśmy największą w historii ekspansję finansowania opieki nad dziećmi i rozwoju. Połączyliśmy się z sektorem prywatnym, aby zapewnić sobie zobowiązanie do przeszkolenia ponad 16 milionów amerykańskich pracowników do zawodów jutra.

Kiedy nasz naród został dotknięty straszliwą pandemią, wyprodukowaliśmy nie jedną, ale dwie szczepionki z rekordową szybkością, a wkrótce nastąpi ich więcej. Powiedzieli, że nie da się tego zrobić, ale zrobiliśmy to. Nazywają to „cudem medycznym” i tak to teraz nazywają: „cudem medycznym”.

Innym podaniu szczepionki opracowanie szczepionki zajęłoby 3, 4, 5, a może nawet 10 lat. Zrobiliśmy to w dziewięć miesięcy.

Żałujemy każdego straconego życia i przysięgamy im, że raz na zawsze zlikwidują tę straszną pandemię.

Kiedy wirus zebrał swoje brutalne żniwo w światowej gospodarce, rozpoczęliśmy najszybsze ożywienie gospodarcze w naszym kraju. Przekazaliśmy prawie 4 biliony dolarów pomocy gospodarczej, uratowaliśmy lub wsparliśmy ponad 50 milionów miejsc pracy i obniżyliśmy stopę bezrobocia o połowę. To liczby, których nasz kraj nigdy wcześniej nie widział.

Stworzyliśmy wybór i przejrzystość w opiece zdrowotnej, stawiliśmy czoła wielkiej farmacji na wiele sposobów, ale szczególnie w naszych wysiłkach, aby dodać klauzule dotyczące krajów uprzywilejowanych, które zapewnią nam najniższe ceny leków na receptę na całym świecie.

Przeszliśmy przez VA Choice, VA Accountability, Right to Try i przełomową reformę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Potwierdziliśmy trzech nowych sędziów Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych. Powołaliśmy prawie 300 sędziów federalnych, aby interpretowali naszą Konstytucję w formie pisemnej.

Przez lata Amerykanie błagali Waszyngton o ostateczne zabezpieczenie granic kraju. Z przyjemnością stwierdzam, że odpowiedzieliśmy na ten apel i osiągnęliśmy najbezpieczniejszą granicę w historii Stanów Zjednoczonych. Daliśmy naszym dzielnym agentom granicznym i bohaterskim funkcjonariuszom ICE narzędzia, których potrzebują, aby wykonywać swoją pracę lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, oraz aby egzekwować nasze prawa i chronić Amerykę.

Z dumą zostawiamy kolejnej administracji najsilniejsze i najsolidniejsze środki bezpieczeństwa granic, jakie kiedykolwiek zastosowano. Obejmuje to historyczne umowy z Meksykiem, Gwatemalą, Hondurasem i Salwadorem, a także ponad 450 mil potężnego nowego muru.

Przywróciliśmy amerykańską siłę w kraju i amerykańskie przywództwo za granicą. Świat znów nas szanuje. Proszę, nie trać tego szacunku.

Odzyskaliśmy naszą suwerenność, występując w obronie Ameryki w ONZ i wycofując się z jednostronnych umów globalnych, które nigdy nie służyły naszym interesom. Kraje NATO płacą teraz o setki miliardów dolarów więcej niż wtedy, gdy przyjechałem kilka lat temu. To było bardzo niesprawiedliwe. Płaciliśmy za świat. Teraz świat nam pomaga.

A co najważniejsze, za prawie 3 biliony dolarów w pełni przebudowaliśmy amerykańskie wojsko – wszystko wyprodukowane w USA. Uruchomiliśmy pierwszy nowy oddział Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych od 75 lat: Siły Kosmiczne. A zeszłej wiosny stałem w Kennedy Space Center na Florydzie i obserwowałem, jak amerykańscy astronauci wracają w kosmos na amerykańskich rakietach po raz pierwszy od wielu, wielu lat.

Ożywiliśmy nasze sojusze i zjednoczyliśmy narody świata, aby przeciwstawiły się Chinom, jak nigdy dotąd.

Zniszczyliśmy kalifat ISIS i zakończyliśmy nędzne życie jego założyciela i przywódcy, al Baghdadiego. Przeciwstawiliśmy się opresyjnemu reżimowi irańskiemu i zabiliśmy największego terrorystę na świecie, irańskiego rzeźnika Qasema Soleimaniego.

Uznaliśmy Jerozolimę za stolicę Izraela i uznaliśmy zwierzchnictwo Izraela nad Wzgórzami Golan.

W wyniku naszej odważnej dyplomacji i pryncypialnego realizmu osiągnęliśmy szereg historycznych umów pokojowych na Bliskim Wschodzie. Nikt nie wierzył, że to się może stać. Układy Abrahamowe otworzyły drzwi do przyszłości pokoju i harmonii, a nie przemocy i rozlewu krwi. Nadchodzi początek nowego Bliskiego Wschodu i sprowadzamy naszych żołnierzy do domu.

Jestem szczególnie dumny, że jestem pierwszym prezydentem od dziesięcioleci, który nie rozpoczął żadnej nowej wojny.

Przede wszystkim potwierdziliśmy świętą ideę, że w Ameryce rząd odpowiada przed ludem. Naszym przewodnim światłem, naszą Gwiazdą Północną, naszym niezachwianym przekonaniem było to, że jesteśmy tutaj, aby służyć szlachetnym obywatelom Ameryki na co dzień. Nasza lojalność nie dotyczy specjalnych interesów, korporacji ani podmiotów globalnych; to dla naszych dzieci, naszych obywateli i samego naszego narodu.

Jako prezydent, moim najwyższym priorytetem i nieustanną troską zawsze był dobro amerykańskich pracowników i rodzin. Nie szukałem najłatwiejszej drogi; jak dotąd było to najtrudniejsze. Nie szukałem ścieżki, która spotkałaby się z najmniejszą krytyką. Podejmowałem ciężkie bitwy, najtrudniejsze walki, najtrudniejsze wybory, ponieważ to właśnie mnie wybrałeś. Twoje potrzeby były moim pierwszym i ostatnim nieustępliwym celem.

Mam nadzieję, że będzie to nasze największe dziedzictwo: razem oddamy Amerykanom władzę nad naszym krajem. Przywróciliśmy samorządność. Przywróciliśmy pogląd, że w Ameryce nikt nie jest zapomniany, ponieważ każdy się liczy i każdy ma głos. Walczyliśmy o zasadę, że każdemu obywatelowi przysługuje równa godność, równe traktowanie i równe prawa, ponieważ wszyscy jesteśmy równi przez Boga. Każdy ma prawo do traktowania go z szacunkiem, do tego, by jego głos był słyszany, a jego rząd słuchał. Jesteś lojalny wobec swojego kraju, a moja administracja zawsze była wobec ciebie lojalna.

Pracowaliśmy nad zbudowaniem kraju, w którym każdy obywatel mógłby znaleźć świetną pracę i wesprzeć swoje wspaniałe rodziny. Walczyliśmy o społeczności, w których każdy Amerykanin mógłby być bezpieczny i szkoły, w których każde dziecko mogłoby się uczyć. Promowaliśmy kulturę, w której nasze prawa byłyby przestrzegane, nasi bohaterowie szanowani, nasza historia zachowana, a przestrzegający prawa obywatele nigdy nie są przyjmowani za pewnik. Amerykanie powinni czerpać ogromną satysfakcję ze wszystkiego, co razem osiągnęliśmy. To niesamowite.

Teraz, wychodząc z Białego Domu, zastanawiałem się nad niebezpieczeństwami, które zagrażają bezcennemu dziedzictwu, które wszyscy dzielimy. Jako najpotężniejszy naród na świecie Ameryka stoi w obliczu ciągłych zagrożeń i wyzwań z zagranicy. Ale największym niebezpieczeństwem, przed jakim stoimy, jest utrata wiary w siebie, utrata wiary w naszą narodową wielkość. Naród jest tak silny, jak jego duch. Jesteśmy tak dynamiczni, jak nasza duma. Jesteśmy tak żywiołowi, jak wiara, która bije w sercach naszych ludzi.

Żaden naród nie może długo się rozwijać, jeśli traci wiarę we własne wartości, historię i bohaterów, ponieważ są to źródła naszej jedności i witalności.

To, co zawsze pozwalało Ameryce zwyciężyć i zwyciężyć wielkie wyzwania przeszłości, to nieustępliwe i bezwstydne przekonanie o szlachetności naszego kraju i jego wyjątkowym celu w historii. Nigdy nie możemy stracić tego przekonania. Nie wolno nam nigdy porzucić wiary w Amerykę.

Kluczem do wielkości narodowej jest podtrzymywanie i zaszczepianie naszej wspólnej tożsamości narodowej. Oznacza to skupienie się na tym, co nas łączy: na dziedzictwie, które wszyscy dzielimy.

W centrum tego dziedzictwa leży również silna wiara w wolność słowa, wolność słowa i otwartą debatę. Tylko jeśli zapomnimy, kim jesteśmy i jak się tu dostaliśmy, moglibyśmy kiedykolwiek pozwolić na polityczną cenzurę i czarne listy w Ameryce. To nie jest nawet do pomyślenia. Zakończenie wolnej i otwartej debaty narusza nasze podstawowe wartości i najtrwalsze tradycje.
W Ameryce nie nalegamy na bezwzględną zgodność ani nie egzekwujemy sztywnych ortodoksji i karnych kodeksów mowy. Po prostu tego nie robimy. Ameryka nie jest nieśmiałym narodem oswojonych dusz, które potrzebują schronienia i ochrony przed tymi, z którymi się nie zgadzamy. To nie to, kim jesteśmy. Nigdy nie będzie tym, kim jesteśmy.

Od prawie 250 lat, w obliczu każdego wyzwania, Amerykanie zawsze wzywali naszą niezrównaną odwagę, pewność siebie i zaciekłą niezależność. To cudowne cechy, które kiedyś doprowadziły miliony zwykłych obywateli do wyruszenia na dziki kontynent i rozpoczęcia nowego życia na wielkim Zachodzie. To była ta sama głęboka miłość do wolności, którą otrzymaliśmy od Boga, która skłoniła naszych żołnierzy do bitwy, a naszych astronautów w kosmos.

Kiedy wspominam ostatnie cztery lata, jeden obraz pojawia się w mojej głowie ponad wszystkimi innymi. Ilekroć podróżowałem wzdłuż całej trasy konnej, było tam tysiące ludzi. Wyszli ze swoimi rodzinami, aby mogli stać, gdy przechodziliśmy, iz dumą machać naszą wielką amerykańską flagą. Nigdy nie przestało mnie głęboko poruszać. Wiedziałem, że nie wyszli tylko po to, by okazać mi wsparcie; wyszli, aby pokazać mi swoje wsparcie i miłość do naszego kraju.

To republika dumnych obywateli, których łączy wspólne przekonanie, że Ameryka jest największym narodem w całej historii. Jesteśmy i zawsze powinniśmy być krainą nadziei, światła i chwały dla całego świata. To jest cenne dziedzictwo, które musimy chronić na każdym kroku.

Pracowałem nad tym przez ostatnie cztery lata. Od wielkiej sali przywódców muzułmańskich w Rijadzie po wielki plac Polaków w Warszawie; z podłogi Zgromadzenia Koreańskiego na podium Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych; a od Zakazanego Miasta w Pekinie do cienia góry Rushmore walczyłem za ciebie, walczyłem za twoją rodzinę, walczyłem za nasz kraj. Przede wszystkim walczyłem za Amerykę i wszystko, co ona reprezentuje – a to jest bezpieczne, silne, dumne i wolne.

Teraz, kiedy przygotowuję się do przekazania władzy nowej administracji w południe w środę, chcę, żebyście wiedzieli, że ruch, który rozpoczęliśmy, dopiero się zaczyna. Nigdy czegoś takiego nie było. Wiara, że ​​naród musi służyć swoim obywatelom, nie zmniejszy się, a zamiast tego z dnia na dzień będzie tylko rosnąć.

Dopóki naród amerykański ma w swoich sercach głęboką i oddaną miłość do kraju, nie ma niczego, czego ten naród nie mógłby osiągnąć. Nasze społeczności będą się rozwijać. Nasi ludzie będą dobrze prosperować. Nasze tradycje będą pielęgnowane. Nasza wiara będzie silna. A nasza przyszłość będzie jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Wyjeżdżam z tego majestatycznego miejsca z lojalnym i radosnym sercem, optymistycznym duchem i najwyższą pewnością, że dla naszego kraju i dla naszych dzieci najlepsze dopiero nadejdzie.

Dziękuję i do widzenia. Niech cię Bóg błogosławi. Niech Bóg błogosławi Stany Zjednoczone Ameryki”.

Źródło: Whitehouse.gov

4 thoughts on “Ostatnie przemówienie Prezydenta Donalda Trumpa – wspomniał o Polakach.

 1. Подчеркнем, который в нашем рейтинге лучших букмекерских контор РФ фигурируют исключительно легальные компании. Вроде отличить их через тех, кто действует вне закона? Совершенно очень просто.

  Главный знак легальной БК – это, разумеется, наличие официального разрешения через властей нашей страны на строй деятельности по приему ставок ради спорт онлайн. Подобные лицензии выдает регулятор рынка – Федеральная налоговая служба. Точно начало, документы бессрочные, токмо редко их обладатели должны обновлять «бумаги». Таким образом, ФНС подтверждает, что букмекер работает честный и соблюдает безотлучно нормы законодательства.

  ссылка

  Кроме того, постоянно легальные компании входят в одну из саморегулируемых организаций (СРО) букмекеров, а в плане финансовых операций сотрудничают с Центром управления переводов интерактивных ставок (ЦУПИС). Сейчас в России есть два таких посредника:

  Затейщик ЦУПИС – ООО НКО «Мобильная карта».
  Второй ЦУПИС – «Киви-банк».
  Обратите подобострастие, который в интернете обедать обилие оффшорных букмекеров. Эти компании, будто початие, зарегистрированы на Кюрасао, Мальте, в Гибралтаре. В России они считаются нелегальными: Роскомнадзор блокирует их официальные сайты, закон запрещает им продовольствовать пари чтобы реальные деньжонки с гражданами нашей страны. Забава для ставках в таких БК сопряжена с риском потери собственных средств и утечки персональных данных. Ясно мы рекомендуем делать ставки чтобы спорт токмо в легальных российских букмекерских конторах. Токмо в этом случае вы будете уверены в неразглашении персональной и платежной информации, а также в книга, который в спорных ситуациях ваши права защитит государство.

 2. Не менее важным фактором выбора БК является внутренняя валюта, используемая дабы ставок. Используя интернет букмекерские конторы могут активно развиваться в разных странах, а не всего в той, в которой она зарегистрирована. Идеальным вариантом воеже пользователя, довольно тот, буде БК использует валюту, которой заборщик пользуется в повседневной жизни. В противном случае рацион денег хватит теряться фигурировать конвертации валюты вдруг пребывание пополнении депозита, основания и подле выводе денег. Стоит отметить, сколько порция вывода денег и пополнения также играет большую роль. Перед тем, один начать восторгаться услугами БК надо подробно выучить способы работы с внутренним счетом.

  ставки оффлайн

  В большинстве постоянно букмекерские конторы предлагают одинаковые условия пополнения: банковская карта, электронные кошельки и другие способы. Кроме этого, презрительно изучить внутренние правила платежных систем, так лже здесь могут быть комиссии, который скажется для сумме вывода. Большинство пользователей большое почтение уделяют скорости вывода денег для личный счет и здесь даже и самых надежных компаний могут связываться разные цифры. Одни позволяют получить деньги после маломальски минут, другие в ход нескольких дней. Именно в этом разделе чаще всего возникают споры, беспричинно как пользователи думают, что их обманывают и лишают нравственный заработанных денег. Сроки вывода денег прописаны в пользовательском обязательство, которое стоит прочитать, а не неизысканный поставить галочку, сколько с ним ознакомлены. Также важно первонаперво узнать, позволяет ли БК уничтожать деньжонки без идентификации сиречь потребуется прохождение регистрации в ЦУПИС.

 3. Slots are slots. If you’re used to playing them in a brick-and-mortar casino, you’re not prevailing to be experiencing any vex adapting to their online cousin. The activity is the same: interpolate your money, select your paylines and hit the pivot button to bet.

  What you compel notice, granted, is that the online notch games are more convenient. It takes basic seconds to swap machines, and you don’t orderly include to go less someone hogging a choosy shape, acting obnoxious (polluted) or blowing smoke in your face. You can serene swap casinos if you necessity to. Online casinos are also cheaper to deposit to, and you can be occupied in in behalf of unstinting if you’re not amenable to contend with with money.

  play free slots

  The bottom line? Online slots are like brick-and-mortar slots in approximately every technique, with additional benefits. If you’re a buff of these money-sucking machines, then we promote giving their online counterpart a shot. But first, start with this page. Learn on every side all the different games you can play.

  Our site also offers sections to go to online players. We bid 10,000+ sovereign job games. The self-ruling games period includes some of the outdo made slots for the purpose online players and all of the games load instantly in your browser. You wishes also find sections relating to where to play 3D slots, high limit and weak limit games (such as penny slots) as well as real wampum sites. If you include any questions, interest feel let go to communication us.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.