Ojciec twierdzi, że jest matką i karmi dziecko piersią

Screen: youtube.com/BenShapiro

Za sprawą prawicowego komentatora, Matt Walsh, na tapet trafił filmik ukazujący niecodzienną parę rodziców, którzy postanowili rzucić wyzwanie nie tylko wzorcom kulturowym, ale także biologii.

Para obejmuje biologiczną kobietę Ahanu, która twierdzi, że jest ojcem dziecka i biologicznego mężczyznę, Petronę, który twierdzi, że jest matką. Film ukazuje Petronę próbującą karmić dziecko piersią, ale nie udaje mu się to, ponieważ nie może wyprodukować mleka. Para stosuje suplementy uzupełniające zapotrzebowanie na składniki odżywcze dziecka.

„Dziecko mogło się przyssać, ale ja nie byłam w stanie wyprodukować żadnego mleka” – mówi Petrona. „Możliwość nawet uczestniczenia w procesie, w którym próbuję stworzyć mleko i moje ciało, sprawia, że ​​czuję się bardzo podekscytowana. Jestem matką tego dziecka, więc robiąc to, czuję się naprawdę związany z ciążą” – mówi, potwierdzając, że otrzymuje leki stymulujące laktację u mężczyzn.

Nagranie video opisanej sytuacji:

Karol Wilkosz Komentuje

Dla wielu na amerykańskiej lewicy para to bohaterzy kontestujący przyjęte wzorce kulturowe, a dla prawicowych komentatorów takich jak Matt Walsh, to przykład szaleństwa godny potępienia.

W tej rodzinie ojciec identyfikuje się jako matka, podczas gdy matka identyfikuje się jako ojciec. Ojciec próbuje teraz karmić dziecko piersią

Nie mów mi, że nikomu nie krzywdzą te „wybory dotyczące stylu życia”. Dziecko jest teraz skazane na to szaleństwo.

Wszystkie te bzdury typu „nikogo nie krzywdzą” całkowicie ignorują dzieciaki w to wszystko wciągnięte. Pozbawia się ich wszystkiego, co przypominałoby normalne i zdrowe dzieciństwo i życie. Czy to nie liczy się jako krzywda, barany?

Matt Walsh

9 thoughts on “Ojciec twierdzi, że jest matką i karmi dziecko piersią

  1. We’re a gaggle of volunteers and opening a new scheme in our community.

    Your site offered us with useful info to work on. You’ve performed an impressive job and our entire
    neighborhood will likely be grateful to you.

  2. Интересно спасет красота мир или уже нет[url=http://sluganie.blogspot.com].[/url] Может все ? Сожет мы уже опоздали навсегда?

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.